Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Velkoobchod

Pokud jste firma či živnostník a váš obor podnikání souvisí s opravami a údržbou motorových vozidel, můžete být zařazeni do oficiálního programu ŠKODA AUTO a.s. pro neutorizované opravny se zkratkou NORA (Neautorizovaní Odběratelé s RAbatem).

Následně můžete nakupovat ŠKODA Originální díly a ŠKODA Originální příslušenství za velmi zajímavých podmínek.

Pokud tedy splňujete výše zmíněné podmínky a chcete být zařazeni do programu NORA u naší společnosti, zaregistrujte se do obchodu a mailem nám zašlete jednak přihlašovací jméno (ideálně e-mail), dále živnostenský list (výpis z obchodního rejstříku) a případnou registraci DIČ (pokud jste plátci). Níže dále naleznete Rámcovou smlouvu o dodávkách ŠKODA dílů v rámci obchodu NORA, kterou si prosím vytiskněte, vyplňte a pošlete nám společně s výše uvedenými dokumenty.

Po obdržení všech požadovaných dokumentů vám zašleme rabatové podmínky pro odběratele NORA, ve kterých budou přesně uvedeny slevy dle rabatových skupin. Slevy nebudou vidět přímo zde v obchodu, ale budou vám započítány až v našem systému po přijetí objednávky a následně vyfakturovány podle platných rabatových podmínek. Orientačně si cenu můžete spočítat sami, rabatovou skupinu, do které je díl zařazen, naleznete v detailu dílu pod položkou "RS (velkoobchod)".

Rámcová smlouva o dodávkách ŠKODA dílů v rámci obchodu NORA (PDF 744 kB)


Dodávky ŠKODA Originálních dílů v rámci velkoobchodu jsou omezeny velikostí a povahou daných dílů. Obecně platí, že drobné díly u nichž nehrozí poškození vlivem přepravy odesíláme vybranou přepravní společností na uvedenou adresu kamkoliv po ČR. Ostatní díly je možné vyzvednout pouze osobně v sídle společnosti Autosport Kučera, Kunratická 11, 463 11 Liberec 30.

Neposíláme tedy veškeré karosářské díly, skla, výfuky, airbagy, autobaterie.

Inteligentní díly (řídící jednotky, zámky + klíče apod.) jsou ze zásilkového obchodu vyřazeny úplně a je možné si je objednat pouze osobně s předložením technického průkazu a složením zálohy ve výši 100% ceny dílu v sídle společnosti.

Výměnné díly (písmeno X na jedenácté pozici obj. čísla) u nichž nehrozí poškození dopravou jsme schopni také odeslat, ovšem vzhledem k nutnosti vrácení nepoškozeného použitého dílu je potřeba nejprve tento díl doručit na naši adresu. Po posouzení zda lze použitý díl vrátit bez sankcí do ŠKODA AUTO a.s. vám nový výměnný díl odešleme na uvedenou adresu.